Se sázkovou kanceláří Mostbet z České republiky si vždy užijete různé sportovní sázení a online kasinové hry. Vaši hru bude provázet útulná atmosféra, vysoké kurzy, velký výběr událostí, různé promo akce a bonusy, stejně jako sázky zdarma a roztočení zdarma. A aby vám nic důležitého neuniklo, stáhněte si nejnovější verzi aplikace Mostbet!

Ohlasy klientů

Tisk

Moc ráda bych touto cestou poděkovala paní Janě za tříměsíční terapii Jemným dotykem... Po dvanácti letech užívání hormonální antikoncepce jsme se s partnerem rozhodli, že bychom se rádi pokusili rozšířit naší rodinu o miminko. I přes můj pokročilý věk (41 let) jsme doufali, že by se mi mohlo podařit otěhotnět. Ovšem po velmi nešetrném vyšetření ze strany paní doktorky gynekoložky mi bylo sděleno, že vaječníky již nevykazují potřebnou aktivitu a procházím předčasným přechodem. Nastalo období temna, kdy jsem hledala alternativní cestu, jak se s tímto pro ženu velmi citlivým tématem vyrovnat... Objevila jsem Jemný dotek Jany Ullrichové, který zalahodil mé duši a po rychlé dohodě jsem absolvovala první terapii v říjnu 2014. Po čtrnácti dnech po terapii proběhla menstruace. Jemným dotykem paní Jana uzdravuje nejen tělo, ale svým vlídným a chápavým přístupem i duši... Mockrát děkuji!

....... Ráda bych se s Vámi podělila o radostnou novinu. Na poslední terapii už jsem k Vám přišla s fazolkou v bříšku :-). Máte kouzelné ruce a patří Vám naše veliké díky!

 

Stanislava

 

 

 

Dobrý den, Jano,

chtěla jsem Vám poděkovat, od středy po Vaší terapii se cítím jak znovuzrozená. S manželem si Vás moc vážíme a rádi užíváme Vaše schopnosti. Pěkný víkend Vám přeji.:-)

 

A.S.

 

 

 

 

 

 

Po čtyřech letech užívání hormonální antikoncepce jsem se rozhodla pro změnu životního stylu. Následkem úpravy stravování jsem ztratila 10kg a následkem snížení váhy jsem ztratila pravidelnou menstruaci.

Dala jsem tělu čas srovnat se s nedostatkem přijímaných chemikálií z antikoncepce, čekala jsem 5 měsíců a nic. Moje gynekoložka do mě píchla dávku hormonů... a nic, píchla do mě tři dávky hormonů.. a zase nic. A když řekla: "Musíme znovu nasadit antikoncepci, aby se nám to upravilo", přestala jsem s ní komunikovat. ... Po 15-ti měsíční absenci menstruace jsem potkala Janu. Začala jsem k ní docházet na viscerální terapii. Potřech terapiích jsem dostala krásnou menstruaci. :-) Celkově jsem u Jany byla 5x a během těchto návštěv mi Jana "spravila" veškeré orgány potřebné k pravidelnému cyklu a následnému otěhotnění. Jana je nejenom skvělá fyzioterapeutka, která rozumí své práci, ale je to i osůbka, která dokáže své klienty dostat do psychické pohody a dodat jim sluníčkovou náladu. :-)

Jsem ti, Jani, moc vděčná za pomoc, rady, za přátelství a za podporu ve všech směrech. Děkuju. :-)

Až jednou otěhotním - bude to zásluhou nejen mého muže, ale také Janinky. :-)

 

Adéla

 

 

 

V prvé řadě bych Vám, Jano, rád poděkoval za včerejší terapii. Kromě toho, že jsem se při ní i po ní cítil příjemně a psychicky si odpočinul, měla na mé koleno neuvěřitelný léčebný účinek! Když jsem od Vás odcházel, stále jsem si říkal, že je něco jinak .. Pak jsem na to přišel. Úplně mě přestalo bolet zabandážované koleno. Musím říci, že tak rychlý účinek léčby či masáže jsem ještě nezažil! Vždy se účinek projevil za několik dnů, ale ve Vašem případě to bylo okamžitě. Je vidět, že jste odborníkem na správném místě a to je ve Vaší profesi velmi důležité. Ještě jednou Vám děkuji.

 

R. Lekeš

 

"Už zase skáču přes kaluže..." díky slečně Janě. Mám vyhřezlou ploténku na druhém krčním obratli a dotýká se míchy...Nic moc. Po půlroce různých vyšetření a několika měsíčním pobytu v rehabilitačním ústavu ve Slapech se na mém stavu nic nezlepšilo, spíš naopak. Operace by byla moc riskantní a mohla by i více uškodit, než pomoct mi řekl na konzultaci Dr. Suchomel. Tak jsem dostal naordinovánu ambulantní rehabilitaci, kde jsem byl náhodně přidělen ke slečně Janě, no a za půl roku už jsem se mohl zase hýbat, ale ještě jsme pokračovali. Za další půlrok jsem si na skákacích botách utrhl kolenní křížový vaz, krk se ani nehnul... a taky sem si zase skočil na padáku... a bangee... a .... jako dřív. Jen občas při změně počasí se to ozve. Slečna Jana má Zlatý ruce a ještě něco navíc... Mohu říct, že mi zachránila život.

DĚKUJI !
PS: Jdu zas dělat nějaký lumpárny... ;-)

Karel I. (37 let)

 

Poprvé jsem přišla před dvěma a půl lety a hned napoprvé ze mě spadla obrovské tíha - jako by spadla nějaká clona, za kterou jsem viděla svět okolo, po několika letech jsem měla pocit, že je mi zase "normálně". Protože se ale zátěž nastřádala, nestačilo přijít jednou...postupně jsme s Janou odkrývaly možné psychické důvody mých úzkostí, strachů, točení hlavy, bolestí různě po těle... Před dvěma lety mě Janina terapie dokonce zachránila před antidepresivy. Vždycky, když se cítím fyzicky i psychicky zle, vím, že můžu přijít, že se mi uleví. A nejen to - Jana vždycky ví, co mi pomůže, především tam, kde je potřeba její terapii něčím podpořit - doporučila mi například skvělou psycholožku nebo semináře Radikálního odpuštění.

Eva

Po dvouleté neúspěšné snaze o otěhotnění a po neúspěšném pokusu IVF se mi podařilo díky terapii otěhotnět ve velmi krátké době. Pomohla mi terapie na obnovení funkce vaječníků a tím i ovulace a rozrušení srůstů po slepém střevu. Neužívala jsem žádné léky ani jiné chemické podpůrné prostředky, pouze jsem docházela na terapii k fyzioterapeutce Janě Ullrichové a i přes svůj věk (38let) se mi podařilo v průběhu tří měsíců otěhotnět!:o)) Takže všem snažilkám vřele doporučuji a držím palce!!!!:o)))

I.Millerová