Se sázkovou kanceláří Mostbet z České republiky si vždy užijete různé sportovní sázení a online kasinové hry. Vaši hru bude provázet útulná atmosféra, vysoké kurzy, velký výběr událostí, různé promo akce a bonusy, stejně jako sázky zdarma a roztočení zdarma. A aby vám nic důležitého neuniklo, stáhněte si nejnovější verzi aplikace Mostbet!

Kraniosakrální terapie

Tisk

 

J

edna z technik osteopatické medicíny využívající principy autoregulace. Dochází tak k celkové harmonizaci a normalizaci energetických toků přirozeným mechanizmem vlastního těla.

 

Vedle dýchání a srdečního rytmu existuje v těle další fyziologický rytmus, tzv. kraniosakrální rytmus. Ten je způsoben rytmickou aktivitou přílivu a odlivu mozkomíšního moku, jeho pravidelného vstřikování a vstřebávání. Mozkomíšní mok omývá míchu, mozek …

 

Kraniosakrální systém má vlastnosti polozavřeného hydraulitického systému.

 

Rytmus je nejvíce vnímatelný na hlavě, ovšem vyskytuje se v celém těle. Normální rychlost je u člověka 6-12 cyklů za minutu. V jiných případech hovoříme o patologii.

 

Funkčně je v těsném vztahu s centrální nervovou soustavou, autonomním nervstvem, endokrinními orgány a pohybovým systémem.

 

Samotná práce s kraniosakrálním systémem je velmi jemná a příjemná, ovšem s hlubokým léčebným účinkem.

Copyright © Jemný dotek. Všechna práva vyhrazena.