Se sázkovou kanceláří Mostbet z České republiky si vždy užijete různé sportovní sázení a online kasinové hry. Vaši hru bude provázet útulná atmosféra, vysoké kurzy, velký výběr událostí, různé promo akce a bonusy, stejně jako sázky zdarma a roztočení zdarma. A aby vám nic důležitého neuniklo, stáhněte si nejnovější verzi aplikace Mostbet!

Manuální lymfodrenáž

Tisk

 

M

anuální lymfodrenáž těla je speciální ručně prováděná masáž, která má vynikající ozdravný, detoxikační, regenerační, relaxační i kosmetický účinek.

 

Za pomocí jemné techniky se pod určitým tlakem, tempem a pořadím daných specifických hmatů, aktivuje lymfatický (mízní) systém.

 

Pokud je lymfatický systém oslaben, projevuje se únavou, snížením obranyschopnosti a imunity, zduřením uzlin a velkým oslabením fyzického i psychického stavu. Mízní systém se aktivuje při tvorbě protilátek, při zneškodňování bakterií, virů a škodlivých látek. Tyto vzniklé odpady metabolismu jsou vyloučeny pomocí lymfatických cév a uzlin. V důsledku špatně fungujícího lymfatického systému se objevuje také celulitida, otoky, zadržování vody v těle, křečové žíly, metličky na kůži apod.

 

Lymfatický systém bývá přetížen při stresu, nedostatku pohybu, špatném (mělkém) dýchání, nesprávném pitném i stravovacím režimu, při kouření, nošení těsného prádla, jednostranné zátěži (př. dlouhé stání) apod. Lymfatický systém může také být narušen po operaci, úrazu či prodělaném infekčním onemocnění.

 

Technika je velmi příjemná a nebolestivá.

 


Účinky:

  • odstranění celulitidy
  • detoxikace organismu
  • zvýšení fyzické kondice a imunity
  • zlepšení funkce metabolismu

 

Jak často ji provádět:

  • odstranění, léčba celulitidy a otoky (těžké nohy apod.)
    min. 10 ošetření 2x týdně
  • jako prevence min. 2x za měsícCopyright © Jemný dotek. Všechna práva vyhrazena.