Se sázkovou kanceláří Mostbet z České republiky si vždy užijete různé sportovní sázení a online kasinové hry. Vaši hru bude provázet útulná atmosféra, vysoké kurzy, velký výběr událostí, různé promo akce a bonusy, stejně jako sázky zdarma a roztočení zdarma. A aby vám nic důležitého neuniklo, stáhněte si nejnovější verzi aplikace Mostbet!

Viscerální terapie

Tisk

 

V

iscera = latinsky orgán. Jedná se o cílenou práci s orgány přes jejich obaly, za účelem jejich uvolnění a zlepšení jejich funkce.

 

Zdravé orgány mají fyziologický pohyb. Hovoříme o mobilitě, kdy má jeden orgán možnost pohybu vůči druhému orgánu (kloužou vůči sobě) a motilitě, což je jemný 3D pohyb orgánu okolo vlastní osy. U zdravého jedince je 7-8 cyklů za minutu. Při únavě nebo u nemocných jedinců se pohyb zpomaluje.

 

Orgány obalují membrány, fascie a vazy a spojují je s ostatními tělesnými součástmi (se svaly). Proto jakýkoliv funkční blok nebo srůst k jiné struktuře (i v malém rozsahu) má za následek funkční poškození tohoto orgánu.

 

Následkem může být řada obtíží. Vzniká bolest (př. hlavy, ramene, kolen..), omezení pohybu, změna držení těla (až skolióza) ..

Copyright © Jemný dotek. Všechna práva vyhrazena.